Kanarya Boyacı Ustası

Kanarya boya badana boyacı ustası Bizce Boya ve badana yapmak bir sanat işidir. Bu iş, profesyonel olmayan kişilere verilmeyecek kadar önemli bir iştir. Fiyatı ucuz olan yerleri tercih etmeniz, evinizin boyasının bir o kadar kötü olacağı anlamı taşımaktadır. Oysa ki Kanarya boyacı ustası olarak bizi tercih etmek, son derece güzel bir boyanın yapılması anlamına gelmektedir. Boya yapılmaya başlamadan öncesinde boyanacak yerin keşfi yapılır ve ardından ertesi gün çalışmalara başlanır. Fiyat hakkında bilgi sahibi olabilmek için ise iletişim numaralarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kanarya Boyacı Ustası

Boyalar Kaliteli mi? Biz Kanarya boyacı ekibi olarak Boya yaparken en dikkat ettiğimiz konu, boyanın ne kadar kaliteli olduğudur. Hiçbir masraftan kaçınmayarak, sadece işimizi profesyonel bir şekilde yerine getirmek için boyaların kalitesine önem vermekteyiz. Böylelikle boyanacak duvarın ömrü bir hayli uzun olabilmektedir.

Boya İşlemi Ne Kadar Sürüyor? Boya yaparken evinizi veya işyerinizi günlerce işgal altında tutmuyoruz. Ekip işi olarak yola çıktığımız boya işleminde, 1 veya 2 gün içerisinde boya işleminin bitmesini sağlıyoruz. Böylelikle sizlerde pek fazla mağdur olmuyorsunuz. küçükçekmece Kanarya boya badana ustası ekibi ile evinizi veya ofisinizi aynı gün içerisinde size teslim etmek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Sizlerde bize hemen ulaşarak, boyanacak yerlerin tarifini verebilir ve kaç gün içerisinde bitip bitmeyeceğini hemen öğrenebilirsiniz.

Kanarya Boya Badana Ustası

Fiyatlar Uygun mu? Fiyatlar elbette ki uygundur. Ancak piyasada bu işi yapan çoğu profesyonel olmayan kişilerin fiyatından göre bizim fiyatlarımız ekonomiktir çünkü arada aracı yok küçükçekmece Kanarya boyacı ekibi olarak kendimiz bu işi yapıyoruz. Eğer evinizi son derece şık bir hale getirmek ve en önemlisi boyaların hemen dökülmemesini istiyorsanız, mutlaka bizimle çalışmanızı öneririm. Çünkü bizler bu işi profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz. Boya işleminde en kaliteli boyayı kullanıyoruz. Böylelikle uzun seneler boyunca bile bu boyalarda herhangi bir çürüme veya dökülme problemleri göremezsiniz. Uygun fiyat politikasından yola çıkarak, size en uygun fiyatı vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Size Nereden Ulaşabilirim?

Bize ulaşmak için ‘’İletişim’’ kısmında yer alan Kanaryada boyacı ustaları numarayı aramanız yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde boyanacak yerlerin metre kare  ve diğer kısa bilgiler vermeniz veyahut whatsapp tan resim vide çekerek bize gönderin , cep telefonu üzerinden fiyat alabilmeniz mümkün olacaktır. Unutmayın ki, bizim önceliğimiz kalitedir. Kaliteli ve temiz bir şekilde boya badana

Değerli ziyaretçi Boya badana sanıldığı aksinde çok zor bir meslektir sanıldığı kadar sadece boya  rulo/ ve fırçadan ibaret değildir boya ve badana işi uzun yıllar çalışıp her detayını bilmekten ibarettir Kanarya boya badana ustası ustalarımız tümü uzun seneler boyunca boyacı abilerimizin yanında çalışarak boya /alçı sıva ve boya çeşitlerini çok iyi tanımaktadırlar hangi zemine ne tür boya kullanılacağını ve her türlü boya çeşidini çok iyi bilmektedir zaten boya badana işini en iyi çekirdekten yetişme ustalar bilir ek iş veya 3 kuruş para için her işi yapmıyoruz biz sadece ve sadece boya badana ve alçı sıva uygulama işini yapıyoruz.

 En iyi Kanarya boyacı ustası

Biliyoruz kimse ayranım ekşidir demez boya badana işinde gerçekten’de yıllarınız vermiş bir çok kişi mevcuttur biz en iyisiyiz gibi bir iddamızda yok ancak son zamanlarda hiç işi olmadığı halde boya badana temizlik nakliyat ve daha bir çok işi beraberinde yapan şahıs firmaları mevcuttur doğal olarak her işi yapan aslında hiç bir iş yapmayandır bizim için çünkü bir insan anca ve anca 1-2 işi meslek edinip anca bu 2 işi dört dörtlük yapabilir bizde sadece boya ve alçı işi yapmaktayız asla 3 kuruş kazanacağız diye her işi yapıyoruz demiyoruz ve yapmıyoruz zaten.

Kanarya 1 günde boya badana Son zamanlarda sıkça reklamlarda 1 günde boya badana uygulama hizmeti görüyorsunuzdur peki 1 günde boya ve badana mümkün müdür hemen cevap istiyorsanız evet mümkündür işin ehli kalabalık bir ekip usta ile 1 günde boya badana yapılır anca 1 günde boya yapabilmek için boya uygulanacak zeminde büyük ölçekte kabarma çatlama alçı işleri olmaması gerekir ve ayrıcı zıt renk değişimlerinde olmamalı bu tür durumlarda 1 günde boya badana yapılmaz. Kesin 1 günde boya için anca usta yerinde keşif ve değerlendirme yaptığında karar verecektir .

Kanarya boya badana fiyatları

Biz boya badana işini kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ayrıca duvar boyası hariç diğer tüm boyama malzemeleri toptan aldığımızdan dolayı doğal olarak ucuza mal etmekteyiz bu malzemeler rulo/ alçı / fırça / kova / sırık/ tavan boyası/ yerlere sermek için naylon branda kağıt bant / maskeleme bantı ve hışır ürtü gibi şeylerdir doğal olarak bu malzemeleri toptan ve ucuza aldığımızdan dolayı bu fiyatlarımız ekonomik olmasını sağlar.

Ucuz Kanarya boyacı arıyorum

Kanarya internet boyacısı internette boya usta aradığınızda karşınızda bir çok kişi ve firmanın reklamlarınız görmeniz mümkündür yalanız boyacı seçerken lütfen dikkatli olun ayrıca 400-500 tl ev boyuyoruz raklamlarınada kanmayın neden diye soracak olursanız çünkü sadece bir teneke boyanın fiyatı 300 tl dir nasıl olurda bu fiyata reklam veya kampanya yapıyorlar inanın bizde anlamıyoruz değerli ziyaretçi kesinlikle bu tür reklam & kampanya adı altında ilanlarla karşılaşırsanız kesinlikle kanmayın ve uzak durun deden bunu yazdık şimdi ortalama 2+1 100 metre kare  bir dairenin malzemelerini beraber hesaplayalım,

Aşağıdaki hesaplama Kaliteli markalarının boyaları ve diğer malzemelerle 2+1 100 metre kare bir dairenin malzeme fiyatıdır

  1. 1-teneke 15 – litre boya ortalama piyasada 300 tl
  2. 1- teneke 15- litre tavan boyası = 95 tl
  3. 4 – tane naylon branda ortalama = 60 tl
  4. 5-tane kağıt bant ortalama =45 tl
  5. 2-tane kestirme fırçası =20 tl
  6. 2-tane rulo =35 tl
  7. 2 tane Koca =10 tl
  8. 2 tane sırık/ sap =10

Genel toplam 300 +95+60+45+20+35+10+10 = 575 tl gibi bir rakam tutar 2+1 dairenin malzemeleri . nasıl olur’da birileri komik rakamlarla ev boyayacağını idda ediyor reklam ve ilan verebiliyor inanın bizde anlamıyoruz insanın aklına başka şeyler geliyor.. lütfen dikkat ediniz,

Biz kimiz biz yaklaşık 2 kardeş 6 tanede arkadaştan oluşan bir usta ekibiz hepimiz en az deneyimi 18 yıllıktır bizi hepimiz beraber çıraklıktan ustalığa uzun bir yoldan geçmiş deyim yerindeyse çekirdekten yetişmiş işin uzmanı profesyonel anlamda boyacılık işi yapıyoruz.bundan dolayı bize işinizi verdiğinizde direk işin ustası ile muhatap olacaksınız kesinlikle ikinci şahıslara aracılara taşeronlarla ile muhatap olmayacaksınız direk ustasına işinizi yaptırmış olacaksınız,

Saygılarımızla ,

yaptırmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın.

 

Boya renk seçimi ve marka seçimi tamamen size bırakıyoruz kesinlikle istediğiniz boya markasını çeşidiniz ve rengi seçebilme şansına sahipsiniz.dilerseniz ustalarımız boya çeşitleri ve markaları hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir kanarya mahallesi boyacı usta telefonu bizi arayın .