Küçükçekmece #20 Yıllık Tecrübeli Boyacı Ustası 0532 235 11 68

Küçükçekmece boyacı arayanlar.Boya yapmak, el sanatı gerektirdiği gibi profesyonellik gerektiren işlerden birisidir. Bu işi yapmak için mutlaka profesyonel kişiler ile görüşmelisiniz. Eğer bir deneyiminiz olmadığı halde kendiniz boya yapmaya kalkarsanız, bunun sonucunda epey yüklü boya masrafına girmiş olacaksınız. Çünkü yapmış olduğunuz boya, bittiğinde çok anlamsız bir şekilde görüntü bozukluğuna sebebiyet verecektir.

İstanbul Küçükçekmece boyacı ustası ekibi olarak bizler bu işte profesyonel olmanın yanı sıra yılların verdiği tecrübe sayesinde kaliteli bir işçilik çıkartmaktayız. Ev, işyeri veya ofisinize boya yaptırmak istiyorsanız, bu konuda bizden destek almanızı öneririz. Çünkü bizler boya yapımında en kaliteli malzemeleri kullanır ve bunun için sizden ekstra bir ücret talep etmeyiz.

Küçükçekmece Boyacı Ustası

İstanbul Küçükçekmece ‘da Yılların verdiği öz güven ve deneyim ile birlikte, boya işlemlerinizi 1 veya 2 gün içerisinde tamamlamaktayız. Ekip işi olduğundan dolayı günler boyu evinizi işgal altında tutmuyoruz. Fiyat hakkında net bir bilgi alabilmek için ise mutlaka cep telefonundan bize ulaşarak görüşmemiz gerekmekte. Böylelikle daha sağlıklı bir bilgi edinmiş olacak ve buna göre fiyat bilgisi verebileceğiz. Küçükçekmece boyacı badana ustası ekibimizde tecrübeli birçok ustamız yer almaktadır. Bundan dolayı da ev veya iş yeriniz fark etmeksizin, normalinden daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetlerimizi uygun fiyat politikası çerçevesinde ele almaktayız. Böylece maddi açıdan da sizi yormadan, boya işlemlerinizi hazır bir hale getiriyoruz.

Kullandığımız malzemeler hakkında da bilgi alabilmek için bizlere telefonda soru yöneltebilirsiniz. Kullandığımız tüm ürünler A+ kalitedir. Böylece yapılan boyayı seneler boyunca ilk günkü hali gibi gözlemleyebilmeniz mümkün olacaktır.Küçükçekmece boyacı ustalarından oluşan ekibimiz ile birlikte tüm boya ve badana işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bizlerden randevu alabilmek için irtibat numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Bu görüşme içerisinde ayrıca merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve kafanızda soru işareti kalmamasını sağlayabilirsiniz. Unutmamalısınız ki, bizler bu işin ehli, profesyonel kişileriz. Haliyle boya ve badana işlemlerinizi en temiz bir şekilde gerçekleştiriyor, ayrıca Küçükçekmece temizliğine oldukça dikkat ediyoruz. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen kişileri uygun fiyatlar beklemektedir. Haftanın 7 günü de bizlere ulaşabilmeniz mümkündür.

Küçükçekmece 1 Günde Boya Badana

Son zamanlarda sıkça reklamlarda 1 günde boya badana uygulama hizmeti görüyorsunuzdur peki 1 günde boya ve badana mümkün müdür hemen cevap istiyorsanız evet mümkündür işin ehli kalabalık bir ekip usta ile 1 günde boya badana yapılır anca 1 günde boya yapabilmek için boya uygulanacak zeminde büyük ölçekte kabarma çatlama alçı işleri olmaması gerekir ve ayrıcı zıt renk değişimlerinde olmamalı bu tür durumlarda 1 günde boya badana yapılmaz. Kesin 1 günde boya için anca usta yerinde keşif ve değerlendirme yaptığında karar verecektir .

Küçükçekmece boya badana fiyatları
Biz boya badana işini kendimiz yaptığımız için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir ayrıca duvar boyası hariç diğer tüm boyama malzemeleri toptan aldığımızdan dolayı doğal olarak ucuza mal etmekteyiz bu malzemeler rulo/ alçı / fırça / kova / sırık/ tavan boyası/ yerlere sermek için naylon branda kağıt bant / maskeleme bant ve hışır örtü gibi şeylerdir doğal olarak bu malzemeleri toptan ve ucuza aldığımızdan dolayı bu fiyatlarımız ekonomik olmasını sağlar.

Küçükçekmece internet boyacısı internet’te boya usta aradığınızda karşınızda bir çok kişi ve firmanın reklamlarınız görmeniz mümkündür yalanız boyacı seçerken lütfen dikkatli olun ayrıca 400-500 tl ev boyuyoruz raklamların’da kanmayın neden diye soracak olursanız çünkü sadece bir teneke boyanın fiyatı 300 tl dir nasıl olur’da bu fiyata reklam veya kampanya yapıyorlar inanın bizde anlamıyoruz değerli ziyaretçi kesinlikle bu tür reklam & kampanya adı altında ilanlarla karşılaşırsanız kesinlikle kanmayın ve uzak durun…

Şimdi Ortalama 2+1 100 metre kare bir dairenin malzemelerini beraber hesaplayalım,Aşağıdaki hesaplama Kaliteli markalarının boyaları ve diğer malzemelerle 2+1 100 metre kare bir dairenin malzeme fiyatıdır.

1-teneke 15 – litre boya Küçükçekmecelama piyasada 300 tl
1- teneke 15- litre tavan boyası = 95 tl
4 – tane naylon branda Küçükçekmecelama = 60 tl
5-tane kağıt bant Küçükçekmecelama =45 tl
2-tane kestirme fırçası =20 tl
2-tane rulo =35 tl
2 tane Koca =10 tl
2 tane sırık/ sap =10
Genel toplam 300 +95+60+45+20+35+10+10 = 575 tl gibi bir rakam tutar 2+1 dairenin malzemeleri .

Nasıl olur’da birileri komik rakamlarla ev boyayacağını idda ediyor reklam ve ilan verebiliyor inanın bizde anlamıyoruz insanın aklına başka şeyler geliyor.. lütfen dikkat ediniz,biz veya başkası olsun işinizi yaptırırken kesinlikle gerçek boyacılara evinizi boyatın sağdan solda bir kaç acemi deneyimsiz usta bulup onların sırtından para kazanan uyanıklardan uzak durun.

Biz kimiz biz yaklaşık 6 arkadaştan oluşan bir usta ekibiz hepimiz en az deneyimi 18 yıllıktır bizi hepimiz beraber çıraklıktan ustalığa uzun bir yoldan geçmiş deyim yerindeyse çekirdekten yetişmiş işin uzmanı profesyonel anlamda boyacılık işi yapıyoruz.bundan dolayı bize işinizi verdiğinizde direk işin ustası ile muhatap olacaksınız kesinlikle ikinci şahıslara aracılara taşeronlarla ile muhatap olmayacaksınız direk ustasına işinizi yaptırmış olacaksınız,Saygılarımızla ,

.
.
.

Küçükçekmece’de bulunduğunuz mahallede yerinde ücretsiz keşif hizmeti ile 08 22 saatleri keşif talebinde bulunabilir aklınıza takılan soruları sorabilir dilerseniz  belirtilen saatlerde ustalarımızı keşfe çağırabilirsiniz..Küçükçekmece boya badana ustası daima  müşterimize  karşı dürüst davranarak müşterimizin memnun kalmasını sağlarız   bundan dolayı müşterilerimizin bizi başkalarına da  önerebilsin diye çaba sarf ediyoruz  sizde  binlerce memnun müşterimizden olmak istiyorsanız hem ekonomik hemde kaliteli boya badana hizmeti ile tanışın ekibimiz her zaman siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için hazırdır..

Artık işinde iyi olmayan ve de bu işlerden hiç anlamayan tanıdıklara vb. kişilere boya işlerinizi yaptırmak zorunda değilsiniz. İşinde yıllardan beri tecrübe kazanmış ve hala da çalışmakta olan ustalarımız sizin istemiş olduğunuz mekânı adeta baştan oluşturacaklardır. Bu yönde gerçekten de çok güzel geri dönüşler aldık ve de hala almaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi almak için ve de fiyat bilgileri için bize telefon etmeyi unutmayı.